מיכל כהן

רחלי יקרה
ממליצה בחום למפגש ולימוד איתך
לימוד לנשמה ולנשימה
מרחיב את הלב
מדייק עם הארועים בחייך
פשוט להבנה ובע”ה ליישום
מתאים לכולן בכל צמתי החיים.
יש לך כריזמה יחודית
קל להתאהב באישיותך
זכיתי להכירך
ולממוד ממך רבות.
מאחלת לך הצלחה רבה
את במקום המדוייק לך ולנו הנשים….

אפרת פלדמן

בנות, רוצה לשתף אתכן שאני תלמידה של רחלי. כל שבוע שעה וחצי היא מלמדת אותנו את הדברים בצורה מסודרת, ברורה ומובנת. וכמובן,עונה על שאלות... אלו השעות הכי חשובות בשבוע עבורי. כל כך הרבה בהירות ותובנות למקומות שלא מסתדרים, שדברים לא עובדים, או שאני לא יודעת כיצד להגיע ליעדים שלי ורחליעושה סדר, מבהירה משרטטת מפה. אני ממליצה לכן בחום לפגוש אותה ולשמוע אותה, החיים שלי משתנים לטובה בכל מפגש. שלי ושל כל התלמידות. ???

טל פלדמן

רחלי נכנסה לחיי לפני כשנה, בשעה שאמי האהובה גססה.הגעתי למפגש הראשון ואמרתי לה: "אמא שלי הולכת למות ואני לא יכולה לנשום". היא הסתכלה עלי ואמרה: "אוקי. אמא שלך הולכת למות, אבל למה את לא יכולה לנשום?". זה הרגע שבו החל אצלי ניתוק ההתניה הבלתי אפשרית הזו ובעצם החל הרומן שלי עם רחלי :-). בתבונה ורגישות יוצאים מגדר הרגיל, בחכמת חיים של חתולת רחוב וותיקה, בפיקחות של חכמים מדורות רבים, היא יודעת להוליך אותי בשאלות הכי קשות, בהתמודדויות הכי מורכבות ולראות את הדברים מזווית מעצימה, מאפשרת, מוציאה מתקיעות. בעיות של שנים רבות וזוטות מטרידות - לכולם יש מקום במפגשים איתה.  והדרך - מהנה!!  רוצה לדעת אם המפגשים עם רחלי בכלל קשורים אליך?? אז הנה כמה דוגמאות למקומות בהם מתקדמים בשיעורים שלנו -  תקועה בעבודה שאת לא אוהבת? לא מצליחה להתפרנס מעבודה שאת אוהבת? לא מצליחה לייצר זוגיות למרות שמאוד רוצה? לא מצליחה לשרוד בזוגיות לאורך זמן? רוצה להתאהב מחדש בבן זוג שלך? רוצה מערכת יחסים טובה יותר עם אחד הילדים שלך? רוצה ללמוד לתקשר עם אחד הילדים שלך? אמא שלך לא מבינה אותך? אבא שלך מאכזב אותך? לא שמחה / מרוצה ממשהו? הדברים לא ברורים לך? לא מסופקת? לא ממומשת? חסרת חיוניות? עייפה / שחוקה / סובלת? לא יודעת מה את רוצה מעצמך או מהחיים שלך?  אם את מזדהה עם אחת השאלות והיית רוצה להיות במקום אחר בהקשר אליה - בואי למפגשים עם רחלי ותתחילי להתקדם לעבר המקום בו את רוצה להיות.   ממליצה בחום על רחלי לכל אהובי. היא פשוט מתנה לחיים ואחת החזקות והמדויקות ביותר שקיבלתי!

שירלי בראון

רחלי יקרה, תתחדשי על הדף! זה המקום להגיד שאת פשוט מורה מדהימה.. תודה רבה על השיעורים ועל ההשקעה, תשומת הלב והמסירות. והכל בלב שלם. עברתי בזכותך בזמן לא ארוך שינוי גדול בכל דרכי החשיבה שלי, גם בזכות החומר שלמדנו, אבל את הלימוד הגדול יותר למדתי ממך כאדם. אוהבת.

2 תגובות
 1. מיכל כהן הגב

  רחלי יקרה
  ממליצה בחום למפגש ולימוד איתך
  לימוד לנשמה ולנשימה
  מרחיב את הלב
  מדייק עם הארועים בחייך
  פשוט להבנה ובע"ה ליישום
  מתאים לכולן בכל צמתי החיים.
  יש לי כריזמה יחודית
  קל להתאהב באישיותך
  זכיתי להכירך
  ולממוד ממך רבות.
  מאחלת לך הצלחה רבה
  את במקום המדוייק לך ולנו הנשים….

 2. איריס הגב

  אשמח לשוחח איתך

השארת תגובה